Polskojęzyczny adwokat / prawnik w Niemczech

Do naszej Grupy należą polsko-niemieckie kancelarie prawne zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Wychodzimy na przeciw wysokim wymaganiom naszych Klientów, które mają swój początek w rozwoju globalizacji i natężeniu polsko-niemieckiej wspópracy gospodarczej. Stąd umożliwiamy naszym Klientom kompetentne doradztwo również w ich języku ojczystym, co znacznie ułatwia zrozumienie danego zagadnienia prawnego. Dzięki naszej współpracy znamy polski, jak i niemiecki system prawny, co umożliwia kompleksowe doradztwo m.in. dot. optymalizacji przedsiębiorstwa. Wiemy, które systemy prawne są bardziej korzystne w danych branżach o danych strukturach w spółce. Dobra optymalizacja prawno-podatkowa może przynieść wymierne korzyści.

Polsko niemiecka obsługa prawna podmiotów gospodarczych

Grupa L-Advisers zrzeszająca polskojęzycznych adwokatów w Niemczech i w Polsce będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem, jeżeli poszukujecie Państwo obsługę prawno-podatkową dla własnej działalności lub spółki, która działa jednocześnie w obu państwach. Jeżeli myślicie Państwo o wejściu na inny rynek, to również pomożemy w pierwszych krokach. Polskojęzyczni adwokaci z Grupy L-Advisers mają duże doświadczenie w obsłudze spółek na terenie Niemiec i Polski.

Polsko-niemiecka obsługa prawna osób prywatnych

Obsługujemy nie tylko podmioty gospodarcze, ale również osoby fizyczne. Nasza działalność obejmuje m.in. następujące obszary: doradztwo i reprezentacja przed sądem w sprawach cywilnych, w sprawach prawa pracy (wypowiedzenia, świadczenia finansowe, nagany, sprawdzenie umowy o pracę) w sprawach gospodarczych (prowadzenie własnej działalności i cały obszar prawno-podatkowy z nią związany) oraz w sprawach karnych.

Oprócz specjalizacji w handlu internetowym i w prawie gospodarczym, świadczymy usługi również w obszarze prawa sportowego.

Profesjonalne biuro księgowe i tłumacz przysięgły

W swych szeregach mamy również polskojęzycznych księgowych oraz tłumaczy przysięgłych. Od początku możemy Państwu zaoferować kompleksową obsługę prawno-podatkową. Współpracujące z nami biuro księgowe specjalizuje się w polsko-niemieckiej wymianie gospodarczej. To również dotyczy naszego tłumacza przysięgłego, który studiował ekonomię oraz prawo i będzie najlepszym wyborem dla Państwa. Gwarantujemy szybki i bezproblemowy kontakt. Staniemy się dla Państwa jedynym punktem kontaktowym do kompetentnego rozwiązania całego problemu – to z uwagi na naszą obszerną sieć kontaktów.

Jeżeli szukacie Państwo polskiego adwokata w Berlinie to służymy pomocą. Proszę o kontakt z naszą kancelarią z Poczdamu.

Referencje

Opinie naszych klientów

 • Profesjonalna i sprawna obsługa. Zależało nam na szybkim rozwiązaniu problemu, więc nie była to prosta sprawa. Doszło do pozytywnego wyniku sprawy. Na każdym etapie byliśmy informowani o aktualnej naszej pozycji.

  Jakub Szumliński
  CEO
 • Zleciliśmy założenie spółki w Niemczech. Wszystko zostało pomyślnie przeprowadzone. Mogę polecić zespół L-Advisers każdemu.

  Stefan Misiło
  Dyrektor finansowy
 • Współpracujemy razem od dłuższego czasu i zawsze jest miła i dobra atmosfera. L-Advisers jednak cechuje przede wszystkim profesjonalizm.

  Anna Mlecz
  Księgowa

Darmowa konsultacja

Pierwsza rozmowa telefoniczna z nami jest niewiążąca i bezpłatna. Po rozmowie doradzimy Państwu wstępnie odnośnie pierwszych kroków i przedstawimy naszą ofertę. Państwa zadowolenie i sukces firmy jest dla nas priorytetem.

Powiązane posty

1 Response
 1. Paulina Cz.

  Bardzo dziękuję za Państwa wsparcie. Już myślałam, że nie załatwię długo ciągnącej się sprawy, a po skorzystaniu z Państwa usług temat został sprawnie zamknięty z korzyścią dla mnie. Bardzo dziękuję również za podjęcie się tego wyzwania, bo wiele innych firm nie dawało mi jasnych odpowiedzi w temacie i czułam się zbywana. U państwa jest profesjonalne podejście do tematow i ogromna wiedza, co można zauważyć już w pierwszym kontakcie z Państwa kancelarią. Sprawa załatwiona rzetelnie i fachowo. Na pewno jeszcze wrócę do Państwa, jak będę potrzebowała prawnej pomocy. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz